Hongkong šperky příslušenství otevírání nerezové šperky slavnostní přední módní Trend

- Jun 26, 2018-

Hongkong šperky příslušenství otevírání nerezové šperky slavnostní přední módní Trend


Většina lidí o šperky a doplňky, a většina lidí má dojem, že jsou drahé věci, které nejsou zlata nebo stříbra. 16 asijské módní šperky a doplňky spravedlivé v Hong Kongu probíhaly na 20 na 20 poskytuje více stylů pro lidi. Další možností je, cena je relativně levné - šperky z ušlechtilé oceli.


Podle Hong Kong komunikační a informační služby Huang Dingle, manažer firmy šperky z nerezové oceli, řekl, že šperky z ušlechtilé oceli je vyroben převážně z nerezové oceli. Vzhledem k jeho relativně nízká cena to je velmi populární v Evropě a Spojených státech a také má určitou část v Hong Kongu na trhu. Vyhlídky na trhu jsou dobré.


Huang Dingle řekl, že nerezové šperky průmyslu je v současné době především pro evropské a americké trhy, to znamená pomoci zámoří výrobci zpracovávají šperky. Vzhledem k rozdílům v tradičních hodnot mezi Čínou a Západem, tržištích čínské pevnině větší důraz na zachování hodnoty spíše než design. Řekl, že vzhledem k tomu, obrovský trh na pevnině nebyla vyvinuta, "příležitosti a výzvy koexistovat."


Na rozdíl od drahých kovů výrobky šperky z ušlechtilé oceli je rychle móda spotřebním zbožím a opracování výrobku je nesmírně důležité. Huang Dingle, proto klade velkou část příjmů společnosti do designu, který je jedním z důvodů, že prodej zvýšil o více než 200 % v loňském roce.


Stav a perspektivy šperky z ušlechtilé oceli jsou dobré, následoval tlak konkurence. Huang Dingle řekl, že kvůli levnější tradici umělé a šperky zpracování, thajské protějšky jsou vysoce konkurenceschopné. Však on se domnívá, že namísto soutěží o ceny, je lepší věnovat více pozornosti k procesu uzamčení vyšší úrovně výdajů moci.

V "Června Fair" v loňském roce pavilonu"šperky z nerezové oceli" byl velmi populární mezi kupujícími. Vzhled tohoto roku se opět módní trend.