Stříbrné módní šperky metody údržby

- Dec 02, 2017-

Chemické vlastnosti stříbra jsou aktivnější, takže reaguje s oxidem siřičitým ve vzduchu, čímž vznikne černý sulfid stříbrný. Když je stříbrný povrch oxidován na černou barvu, mohou být k obnovení krásného stříbrného lesku použity následující způsoby údržby.

image001.jpg

1. Soda prášek můžete přidat do čisté vody k čištění a otření.

2. Utřete stříbrnou třecí látkou nebo otřete stříbrnou pastou (je třeba mít k dispozici všeobecné příslušenství.) Zvláštní upozornění: Třpytivá stříbrná tkanina obsahuje speciální tekutý přípravek a nemůže se prát.

3. Použijte měkkou látku namočenou v zubní pastě, abyste šperky umyly, opláchněte je čistou vodou a utřete bavlněnou látkou. (Zubní prášek má dobrý účinek.)

image003.jpg

4. Namočte stříbrnou prací vodu, umyjte ji čistou vodou, očistěte ji bavlněnou látkou a nechte ji suchou. Doporučuje se však použít co nejméně stříbrné prací vody, protože stříbrná prací voda je chemický výrobek. Použitím korozivity stříbrné prací vody samotné vyčistíte stříbrné ozdoby, které při dlouhém používání způsobí poškození stříbrných ozdob. Konečně musíte věnovat pozornost tomu, že je lepší vyhnout se stříbrným šperkům, aby se dotkly mořské vody a horkých pramenů. Když se nenosí, uchovávejte je v kontejneru izolovaném ze vzduchu, jako je sametový sáček nebo šperkovnicová krabička, aby vaše stříbro bylo vždy možné udržovat jako nové!