Zavedení stříbra

- Dec 22, 2015-

Stříbro (Ag). Stříbro má atraktivní bílý lesk, vysokou chemickou stabilitu a okrasnou hodnotu a je pro ně výhodné. Proto má pověst "ženského kovu" a je široce používána jako šperky, módní doplňky, dekorace, stříbro, nádobí a gratulace. Dary, medaile a pamětní mince. Stříbrné šperky mají obrovský trh v rozvojových zemích a stříbrné zboží je oblíbené u rodin. Stříbrné pamětní mince jsou krásně navrženy a mají malý oběh a mají funkci zachování a přidávání hodnoty. Jsou dobře přijímány sběrateli mincí a mince investory.

image001.jpg

image003.jpg

Moderní medicína věří, že: stříbro může baktericidní protizánětlivé, dobré pro zdraví. Dlouhodobé užívání může hrát roli při zrychlení metabolismu, zvyšování rezistence. To je věřil, že často nosí stříbrné šperky, má zdravotní výhody. Je velmi krásné, aby ženy nosily stříbrný náramek, ale také dobré pro tělo. Čisté stříbro má zajímavou vlastnost, trvanlivost lesku stříbrné antioxidace se vztahuje k fyzické osobě jednotlivce, pramen na člověku s dobrou postavou bude jasnější a slabší postava, tím více tělového odpadu, Sterling silver jewelry může brzy zase černá, tak často nosí stříbro šperky, může pomoci tělu zbavit odpadků.

Stříbro obsahuje ionty stříbra, ionty stříbra mají silný baktericidní účinek, dobré pro lidské tělo. Kromě toho je tepelná vodivost stříbra nejvýznačnější u všech kovů, může rychle odvádět teplo tepny, tento živý výkon při vedení tepla může rychle snížit krevní teplo, vynikající účinnost při prevenci různých onemocnění.

Stříbro také má funkci absorbující toxicitu, což je jeden z důvodů jeho změny barvy, takže má vynikající dezinfekční vlastnosti. Toto zabarvení je pouze povrchová reakce a může být odstraněna zubní pastou nebo lékem.

Stříbro má dobrou funkci zdravotní péče. Pravidelné opotřebování stříbrných šperků nejenže neutralizuje odpad v lidském těle, ale také urychluje hojení ran, zabraňuje infekci a má za následek čištění kvality vody a její zachování. Čínští mongolští pastevci, jako je použití stříbra pro uchování čerstvého mléka, moderní věda dokazuje, že stříbro uchovává čerstvé mléko. Existuje vědecký základ, protože:

A. Velmi malé množství stříbrných iontů v něm rozpuštěných může zabít bakterie v mléce a zabránit tomu, aby se mléko zhoršovalo.

B. K udržení mléka se stříbrem, který může doplnit potřebné stříbrné prvky lidského těla.

C. Stříbro má dobrou tepelnou vodivost, mléko chladně rychle.

D. Stříbro je chemicky stabilní a stříbro je odolné.