Pozlacené nerezové oceli náramek

Zirkon vložit kolem zatraktivnit šperky náramek. Jsme přijali kůže přátelský Materiál pouzdra Nerez Materiál, který také používá na chirurgii a nádobí, takže prosím, ujišťujeme vás, že to bude bez jakékoliv poškození vašeho zdraví. Vakuové pokovování 18k zlata, Vakuové pokovování je nejlepší pokovování technologie v šperky průmyslu, to může udělat šperky barva zachována nejdelší dobu a žádné barvy blednou. Jsme výrobu, prosím Odpusťte, že nemáme maloobchodní, min je 100ks. OEM a ODM je přijat.

Podrobnosti o produktu

Pozlacené nerezové oceli náramek

Zirkon vložit kolem zatraktivnit šperky náramek. Jsme přijali kůže přátelský Materiál pouzdra Nerez Materiál, který také používá na chirurgii a nádobí, takže prosím, ujišťujeme vás, že to bude bez jakékoliv poškození vašeho zdraví. Vakuové pokovování 18k zlata, Vakuové pokovování je nejlepší pokovování technologie v šperky průmyslu, to může udělat šperky barva zachována nejdelší dobu a žádné barvy blednou. Jsme výrobu, prosím Odpusťte, že jsme don"prodejny t, min je 100ks. OEM a ODM je přijat.

 

Pozlacené nerezové oceli náramek

Parametr produktu:

Název produktu:

Pozlacené nerezové oceli náramek

Číslo modelu:

JN02-B01

Materiál:

316LStainless ocel/Titan ocel

Zpracování:

Zirkon vložit/Vakuové pokovování Gold

Čistý Wosm/KS

12g

Barva k dispozici:

Zlato/ocel

MOQ:

100KS

Čas dodání vzorku:

1-10 dnů

Doba dodání výrobků:

15-35days

Kód HS:

7117190000

OEM nebo ODM přijatelné:

Ano

Balení:

Standardní plastový sáček, nebo jako žádost zákazníka

Dodací podmínky:

EXW, FOB, CIF, CFR

Platební podmínky:

TT, LC nebo Paypal


Zobrazení produktů:

bracelet steel (1).jpgbracelet steel (2).jpg1 with logo (2).jpg

 


Výrobce show:

1 with logo.jpg2 with logo.jpg3 with logo.jpgŠperky knowleage:


Jaké jsou druhy perel v tloušťce, která používá na šperky?

Tloušťka kultivovaných perleti odkazuje na vzdálenost mezi povrchem implantované korálek jádro a povrch Perla. Tloušťka perleti souvisí především kultura čas a rychlost růstu a se vztahuje k prostředí kultury. Obvykle, Tloušťka perleti větší Perlu, tím silnější lesk a čím vyšší je hodnota perly.

Zkušení lidé v podstatě soudit tloušťku perleti a čas kultura Perlu prostřednictvím pozorování lesk Perla. V laboratoři to může také být změřen pomocí mikroskopu s pravítkem. Obecně se za to, že nejnižší Perla perly gem kvalita je přijatelné. Tloušťka vrstvy je 0,3 mm. Tento druh tloušťka je asi 2 roky pro mořské perly. V posledních letech většina z Číny mořské perly byly sklizeny v 6-8 měsíců, takže tloušťka mnoha low kvalitní mořské perly je tenká. Vykazuje často voskový lesk, spíše než charakteristický perlový lesk.

Perly světlý a kulaté perly obecně, bude mít o tloušťce 0,5 mm nebo větší.

Vliv tloušťky perleti na cenu je skutečně integrovány do důsledků lesk a kůra, a to je obtížné pro tři zcela oddělit.

 

 

 


Dotaz