Vysoce kvalitní náramek z nerezové oceli se zlatým náramkem

Velikost s délkou 215mm * Šířka 16mm Cool design kuličky je velmi vhodný pro muže nosí, znamená módu a silný.Color akceptujeme originální ocel, velmi populární barvu duhových, černé a zlaté barvy. Budeme dělat vakuum K pozlacené, růžové zlato, aby se ujistil vysoká kvalita.Také, použijte leštění lemování může udělat povrch shinning 1-2 roky. Jemné nerezové oceli nebudou mít žádný špatný vliv na zdraví. Otevírat obleky pro většinu člověka.

Podrobnosti o produktu

Vysoce kvalitní náramek z nerezové oceli se zlatým náramkem

Velikost s délkou 215mm * Šířka 16mm Cool design kuličky je velmi vhodný pro muže nosí, znamená módu a silný.Color akceptujeme originální ocel , velmi populární barvu duhových, černé a zlaté barvy. W e bude vyrábět vakuum K pozlacené, růžové zlato, aby bylo zajištěno vysoké kvality.Také použití lešticího leštění může způsobit, že povrch bude blednout 1-2 roky. Jemné nerezové oceli nebudou mít žádný špatný vliv na zdraví. Otevírat obleky pro většinu člověka.

 

 

Vysoce kvalitní náramek z nerezové oceli se zlatým náramkem

Parametr produktu:

Jméno výrobku:

Vysoce kvalitní náramek z nerezové oceli se zlatým náramkem

Model číslo.:


Materiál:

316LOcelová ocel / Titanová ocel

Zpracovává se:

Pozlacené / Rose zlaté

Čistá hmotnost / ks

70g

Dostupné barvy:

Zlatá / ocelová barva / Rose Gold / Black / Rainbow

MOQ:

100PCS

Doba dodání vzorku:

1-10dní

Doba dodání produktů:

15-35dní

HS kód:

7117190000

OEM nebo ODM přijatelné:

ANO

Balení:

Standardní plastová taška nebo dle přání zákazníka

Podmínky dodání:

EXW, FOB, CIF, CFR

Platební podmínky:

TT, LC nebo PaypalZobrazení produktu:

Bullet Bracelet (14).jpgBullet Bracelet (7).jpgBullet Bracelet (12).jpgBullet Bracelet (13).jpg

 

 

Tovární výstava:

1 with logo.jpg2 with logo.jpg

3 with logo.jpgFAQ:

 

1. Je barva Bullet Gold Plated náramku snadno dostala   slábnout?

Nejprve používáme nerezovou ocel bez vyblednutí, nerezavějící ve vodě, odolnost proti korozi, takže materiál samotný se snadno nezmizí. Za druhé, hovoříme o způsobu výroby, používáme vakuové, nikoliv pokovované vodou nebo galvanicky pokovené, takže náš náramek s náramky vždy dokáže udržet lesklou dobu 1-2 let.

 

2. Chcete-li zajistit vysokou kvalitu, jaký ekonomický způsob můžete udělat?


Ano, cena je velmi důležitým faktorem v soutěži, ale kdykoli bychom měli zachovat kvalitu. Podle této žádosti vždy doporučujeme používat nerezovou ocel a udržet její přirozenou barvu, protože jiné materiály, jako je slitina mědi a zinku, snadno uvíznou lidi do alergie , zejména pro citlivé kůže. Použitím ručního leštění není stroj schopen udržet ocelové barvy dostatečně jasné.


3. Máte atraktivnější vzory kromě Bullet Gold Plated Bracelet?

Ano, Janel 10 designérů s mnoha zkušenostmi, 50 nových návrhů vychází každý den a více než 800designů za měsíc. Můžete nás kontaktovat jakýmikoliv metodami, jako je telefon, skype, whats app, e-mail nebo naše stránky alibaba https: // janeljewelry .en.alibaba.com / abychom se dostali k dalším vzorům, které jste dostali.

 

 


Dotaz