Biker z nerezové oceli

Řetězový náramek počáteční barva oceli pro muže, zanechávají lidem dojem jednoduchého, silného a důvěryhodného. Leštění lemů činí náramky jako lesklé jako pokovené zpracování, z nerezové oceli je barva s vysokou hodnotou peněz, je stále více populární, tyto roky obhajoval zpět k přírodě.Steelový materiál je šetrný k životnímu prostředí a neškodí zdraví. Vezměte si jeden vzorek, který se nejprve zkontroluje, přinese vám překvapení. Janel přivítá vlastní design v náhrdelníku, přívěsku a náušnicích, náramky.

Podrobnosti o produktu

Biker z nerezové oceli

Řetězový náramek počáteční barva oceli pro muže, zanechává lidem dojem jednoduchého, silného a důvěryhodného. Leštění lemů činí náramky jako lesklé jako pokovené zpracování, barva z nerezové oceli je s vysokou hodnotou peněz, je stále více populární, v těchto letech obhajuje návrat k přírodě. Materiál ocel je šetrný k životnímu prostředí a neškodí zdraví. Vezměte si jeden vzorek, který se nejprve zkontroluje, přinese vám překvapení. Janel přivítá vlastní design v náhrdelníku, přívěsku a náušnicích, náramky.

 

Biker z nerezové oceli

Parametr produktu:

Jméno výrobku:

Biker z nerezové oceli

Model číslo.:


Materiál:

316LOcelová ocel / Titanová ocel

Zpracovává se:

Podtlak

Čistá hmotnost / ks

131 g

Dostupné barvy:

Zlatá / ocelová barva / Rose Gold / Black

MOQ:

100PCS

Doba dodání vzorku:

1-10dní

Doba dodání produktů:

15-35dní

HS kód:

7117190000

OEM nebo ODM přijatelné:

ANO

Balení:

Standardní plastová taška nebo dle přání zákazníka

Podmínky dodání:

EXW, FOB, CIF, CFR

Platební podmínky:

TT, LC nebo Paypal


Zobrazení produktu:

Biker Bracelet (14).jpg

Biker Bracelet (5).JPGBiker Bracelet (11).JPGBiker Bracelet (3).JPG

1 with logo (2).jpg

 


Tovární výstava:

1 with logo.jpg2 with logo.jpg3 with logo.jpgFAQ:

  1. Jaká je vaše výhoda při výrobě náramku z ušlechtilé oceli ?

S dlouholetými zkušenostmi v oboru klenotnictví, jak domácí a zahraniční trh, mají deset profesionálních designérů a dobře vyškolených inspekcí & QC tým, aby se ujistil, co dostanete, jsou v dokonalém stavu. Naše továrna má zralé dovednosti a řadu šperky stroje zařízení.


2.Jaký je váš časový úsek pro objednávku vzorku a hromadné výroby?

Gernally, doba tvorby vzorků je 2-7 dní, doba objednávky je 20-35 dnů, záleží na provedeních, relativních složkách, zirkonové vložce,   tyrkysové a rhinestones, agate embed, vzor dutý, gravírování dopisů, pískové pokrytí, složitější, více dní potřebné.

 

3. Co se stane, když dostanu ze své továrny špatný balíček, který není mým designem?

Jen si to ujasněte a důvěřujte nám, nikdy se to nestane, jsme vážným týmem v každém kroku, od výroby až po balení a přepravu.


Dotaz