Pozlacené tvar náhrdelník tvaru pro přítelkyni

Přijali jsme látku z nerezové oceli, která je vhodná pro kůži, a která se také používá v chirurgii a nádobí, takže si prosím ujistěte, že to nebude škodlivé pro vaše zdraví. Vakuové pokovování 18k zlaté, vakuové pokovování je nejlepší pokovovací technologie v klenotnictví, může vám to šperky udržovat barevnou barvu na nejdelší dobu a bez ztráty barev. Jsme výrobce, prosím, odpusťte, že neděláme maloobchod, MOQ je 100ks. OEM a ODM jsou přijímány.

Podrobnosti o produktu

Pozlacené tvar náhrdelník tvar pro přítelkyni

Přijali jsme látku z nerezové oceli, která je vhodná pro kůži, a která se také používá v chirurgii a nádobí, takže si prosím ujistěte, že to nebude škodlivé pro vaše zdraví. Vakuové pokovování 18k zlaté, vakuové pokovování je nejlepší pokovovací technologie v klenotnictví, může vám to šperky udržovat barevnou barvu na nejdelší dobu a bez ztráty barev. Jsme výrobce, prosím odpusťte, že neděláme maloobchod, MOQ je 100ks. OEM a ODM jsou přijímány.

 

Pozlacené tvar náhrdelník tvar pro přítelkyni

Parametr produktu:

Jméno výrobku:

Pozlacené tvar náhrdelník tvar pro přítelkyni

Model číslo.:

JN02-N11

Materiál:

316LOcelová ocel / Titanová ocel

Zpracovává se:

Vakuové pokovování

Čistá hmotnost / ks

47g

Dostupné barvy:

Zlato / ocel

MOQ:

100PCS

Doba dodání vzorku:

1-10dní

Doba dodání produktů:

15-35dní

HS kód:

7117190000

OEM nebo ODM přijatelné:

ANO

Balení:

Standardní plastová taška nebo dle přání zákazníka

Podmínky dodání:

EXW, FOB, CIF, CFR

Platební podmínky:

TT, LC nebo PaypalZobrazení produktu:

necklace (1).jpg

necklace (2).jpg1 with logo (2).jpg

 


Tovární výstava:

1 with logo.jpg2 with logo.jpg3 with logo.jpg


Šperky znalosti:


Dejte nám vědět o některých znalostech o barevném stupni perlů používaných v šperky.

Existuje mnoho barev perel a vliv perlové barvy na kvalitu je ovlivněn především regionální kulturou a tradicí.

Obecně platí, že barva perly je kombinací perleťové barvy těla, odpovídající barvy a rýmy. Barva perliček je ovlivněna především druhem perleti a chovným prostředím. Mezi faktory kulturního prostředí je vliv stopových kovových prvků ve vodě hlavním. Perly vytvořené v různých vodních útvarech mohou mít různé barvy vzhledem k typu a množství porfyrinů obsahujících barvu.

Někteří lidé si myslí, že žlutá a perle jako zlato a krém obsahují více Cu a Ag a růžové perly obsahují více Na (Kobayashi Shinjiro, atd., 1959).

Barva perly vzniká fyzickým účinkem kombinace struktury perly a světla. Je vyráběna směsí jedné nebo více barev, které se vznášejí nad barvou těla, což je jako bezbarvý pocit. Barva je převážně růžová, zelená, stříbrná bílá, měděná červená atd. Obvykle se dobrá barva společníka zvýší krásu perly a získá vyšší uznání hodnoty.

Rýmová barva je měnitelná barva duhových, která se vytváří při pozorování perel v různých úhlech. Jedná se o kombinaci barvy perleťového lesku a barvy. Zjevný rým může zvýšit krásu perly, což může zvýšit skóre o 20% až 50% celkové hmotnosti perly.

Stručně řečeno, perly na mezinárodním trhu lze rozdělit do tří hlavních barev.

A: Bílé perly, jako jsou perly mořské vody z Japonska a Číny, většina perlí jižního moře.

B: Černé perly, jako jsou černé perly Tahiti.

C: Barevné nebo barevné perly, jako zlaté, žluté, zelené a růžové perly, barevné perly jsou běžné ve sladkovodních kultivovaných perel.

Mezi třemi barevnými perlami je bílá barva největší barevné barvy hlavního proudu, ale ve skutečnosti většina z těchto barev je výsledkem post-leštění perly. Například mnoho mořských kultivovaných perel je často sklizeno. Nažloutlý.

Cena různých sérií perel je obtížné zobecnit. V posledních letech byly zlaté perly jižního moře vyhledávány trhem kvůli nedostatečné výrobě a cena je nejvyšší. Černé tahitské perly vykonaly dobrou práci v oblasti publicity a kontroly kvality a tržní cena je vysoká. Stabilní, některé z nejkvalitnějších černých perel s páv zelenou barvou jsou nejoblíbenější na trhu.

Bílé perly z jižního moře a mořské kultivované perly se v posledních letech zvyšují a jejich ceny klesají, ale cena perlí jižního moře na bílé barvě je stále nejvyšší .

Vzhledem k pokroku v technologii barvení perlou a technologií změny barvy ozáření je ve skutečnosti mnoho barevných perel na trhu obtížné odlišit od přírodních barevných perel a barva je více ovlivněna preferencími spotřebitelů na různých trzích, takže vliv barva na kvalitě není velmi jistá.


Dotaz