18K zlaté šperky postříbřené náušnice a přívěsek Set

Jsme, výroba šperků, velkoobchod a designer. Proč používáme 316 z nerezové oceli materiál, nerezová ocel 316 se nazývá kůže přátelský materiál, použitý k použité nádobí, ne ublížit, vaše zdraví je získat podporu. Cena nikdy je jediný důvod, proč pro váš nákup šperků, zdraví je nejdůležitější. Pro tuto sadu šperků jsme vložka mnoha kamínky kolem, jsou aktivní, když ji na sobě. Vakuové pozlacené zachovat barvu na velmi dlouho, ostatní vlastní barvu jako Růžové zlato, ocelové barva může být rovněž přijata.

Podrobnosti o produktu

18K zlaté šperky postříbřené náušnice a přívěsek Set

Jsme, výroba šperků, velkoobchod a designer. Proč používáme 316 z nerezové oceli materiál, nerezová ocel 316 se nazývá kůže přátelský materiál, použitý k použité nádobí, ne ublížit, vaše zdraví je získat podporu. Cena nikdy je jediný důvod, proč pro váš nákup šperků, zdraví je nejdůležitější. Pro tuto sadu šperků jsme vložka mnoha kamínky kolem, jsou aktivní, když ji na sobě.

Vakuové pozlacené zachovat barvu na velmi dlouho, ostatní vlastní barvu jako Růžové zlato, ocelové barva může být rovněž přijata.

 

18K zlaté šperky postříbřené náušnice a přívěsek Set

Parametr produktu:

Název produktu:

18K zlaté šperky postříbřené náušnice a přívěsek Set

Číslo modelu:

JN02 EP10

Materiál:

316LStainless ocel

Zpracování:

Ruční leštění/Šatonové vložka/pozlacené

Čistý Wosm/KS

8g

Barva k dispozici:

Zlato/ocel

MOQ:

100KS

Čas dodání vzorku:

1-10 dnů

Doba dodání výrobků:

15-35days

Kód HS:

7117190000

OEM nebo ODM přijatelné:

Ano

Balení:

Standardní plastový sáček, nebo jako žádost zákazníka

Dodací podmínky:

EXW, FOB, CIF, CFR

Platební podmínky:

TT, LC nebo PaypalZobrazení produktů:

pendant and earrings (1).jpgpendant and earrings (2).jpg

 


Výrobce show:

1 with logo.jpg2 with logo.jpg3 with logo.jpgŠperky znalosti:

Co je diamond?

 

V klenotnictví se vrtat méně než 10 bodů (0,1 karátů) malých diamantů (včetně malé diamanty), které jsou jednoduše rozděleny diamanty s ostrými hranami a rohy.

Nefunkční diamanty jsou obecně slouží k dekoraci, vložka nebo malé ozdoby. Diamanty jsou velmi vzácné. Provedení zásady "nejlepší využití všeho" a plně využít do extrému! I když to je pouze trim diamantů, je to skutečný diamant.

Vrták pro inlaying je rozdělen do jedné zadní vrtání a nohu zpět cvičení. SLR vrtáky mají 17-18 kusů, zatímco nohy vrtáky mají stejný 57-58 kusů jako velké diamanty.

Někteří lidé mohou říci, že zlomené diamanty jsou bezcenné. Ve skutečnosti to je relativní. Jediný malý diamant není moc, ale když hodně rozbité diamantů jsou nastaveny na šperky, jeho hodnota je velmi velký. Za prvé použití zlomené diamond inlaye vyžaduje ruční intarzií a náklady procesu je vysoká. Za druhé vložka šperk vyžaduje hodně rozbité diamantů, a hodnota se stává větší a přirozeně stoupá.


Dotaz