Pozlacené náušnice s náušnicemi

Můžete si koupit buď náušnice nebo přívěšek, můžete je také shromáždit. Obrázky ukazující pozlacené (18K 14K oba mohou dělat), růžové pozlacené a černé také k dispozici. 5 tvarů ve tvaru srdce s vložkou z diamantů, extrémně mohou být jako svatební náušnice a náušnice na náušnice, Valentýnský dárek. Léto je konečně tady, dobrou sezónou k rozvoji více trhů, jaký lepší čas ukázat personalizované šperky vytvořené právě pro vás! Vítejte velkoobchodníci šperků a šperky.

Podrobnosti o produktu

Pozlacené náušnice s náušnicemi

Můžete si koupit buď náušnice nebo přívěšek, můžete je také shromáždit. Obrázky ukazující pozlacené (18K 14K oba mohou dělat), růžové pozlacené a černé také k dispozici. 5 vzorů ve tvaru srdce s vložkou diamantů, extrémně mohou být jako svatební náušnice a náušnice na náušnice, Valentýnský dárek. Léto je konečně tady , dobrou sezónou k rozvíjení více trhů, jaký lepší čas prokázat   osobní šperky vytvořené právě pro vás! Vítejte velkoobchodníci šperků a agenty šperků.

 

Pozlacené náušnice s náušnicemi

Parametr produktu:

Jméno výrobku:

Pozlacené náušnice s náušnicemi

Model číslo.:

JN02-EP02

Materiál:

316LOcelová ocel / Titanová ocel

Zpracovává se:

Pozlacené / Shell a zirkon

Čistá hmotnost / ks

20g

Dostupné barvy:

Barva zlato / ocel

MOQ:

100PCS

Doba dodání vzorku:

1-10dní

Doba dodání produktů:

15-35dní

HS kód:

7117190000

OEM nebo ODM přijatelné:

ANO

Balení:

Standardní plastová taška nebo dle přání zákazníka

Podmínky dodání:

EXW, FOB, CIF, CFR

Platební podmínky:

TT, LC nebo PaypalZobrazení produktu:

náušnice a přívěšek (1)náušnice a přívěšek (2)1 s logem (1)

 

 

Tovární výstava:

1 s logem.jpg2 s logem.jpg3 s logem.jpgFAQ:

1. Jaké materiály používají náušnice z nerezové oceli   Oblek?

Vždy používáme 316L nerezovou ocel, 316L nerezovou ocel a 304     z nerezavějící oceli se nepoužívá lehce alergický kovový materiál jako je slitina mědi a zinku. bude odolný vůči chemikáliím (kyselinám, zásadám, soli atd.). Koroze)


2. Pro tvary srdce a diamanty, můžeme se změnit na jiný tvar a jiné materiály namísto diamantu?

Ano, akceptujeme své vlastní nápady na designu prstenů kroužků pendant.because jsme výrobcem s 15 lety zkušeností v oblasti šperků. Materiály inlay povrch srdce, lze nahradit opál, krystalové kamínky, zirkony a agáty apod.

 

3. Přijmete vzorek a kolik pro vzorky?

Vzorek je velmi důležitý, abyste mohli rozhodnout o větším množství nebo ne, takže   jsme rádi, že děláme vzorky pro vaše potvrzení.Fees šperky vzorek závisí na materiálu, zpracování technics.just nám říkají vaše požadavky.

 

 


Dotaz