Nerezová ocel Zircon vložit Anniversary prsteny

Materiál z nerezavějící oceli nikdy nemá negativní vliv na vaše zdraví, je to materiál šetrný k pokožce. Chcete-li mozaiku zirkon na prstenovém prstenu, uděláte zaostření a módu. Leták lze vytisknout na kroužku.

Podrobnosti o produktu

Nerezová ocel Zircon embed Anniversary Rings

Materiál z nerezavějící oceli nikdy nemá negativní vliv na vaše zdraví, je to materiál šetrný k pokožce. Chcete-li mozaiku zirkon na prstenovém prstenu, uděláte zaostření a módu. Leták lze vytisknout na kroužku.

 

Nerezová ocel Zircon embed Anniversary Rings

Parametr produktu:

Jméno výrobku:

Nerezová ocel Zircon embed Anniversary Rings

Model číslo.:

JN02- R09

Materiál:

Nerezavějící ocel

Zpracovává se:

Vložte zirkon

Čistá hmotnost / ks

12 g

Dostupné barvy:

Zlatá / ocelová barva / Rose Gold

MOQ:

100PCS

Doba dodání vzorku:

1-10dní

Doba dodání produktů:

15-35dní

HS kód:

7117190000

OEM nebo ODM přijatelné:

ANO

Balení:

Standardní plastová taška nebo dle přání zákazníka

Podmínky dodání:

EXW, FOB, CIF, CFR

Platební podmínky:

TT, LC nebo Paypal


Zobrazení produktu:

RINGS (1).jpgRINGS (2).jpg1 with logo (2).jpg

 

 

Tovární výstava:

1 with logo.jpg2 with logo.jpg3 with logo.jpgFAQ:

1. Promluvte si o hodnotě perly a funkce v klenotech a o klasifikaci Cortical ?

Cortex, také známý jako světlo nebo povrch kůže, jas, smalt, označuje stupeň hustého, jemného, hladkého povrchu perleťového povrchu nebo zjevný stupeň povrchových vad.

Mezi běžné smalty na povrchu perel patří bulges (bubliny), čáry, trhliny, jámy, černé skvrny, škrábance, špičky jehel a odlupování korálků. Mezi nimi, rupture a odlupování mají nejvíce závažný vliv na kvalitu perly.

Perly pěstované v ideálním a zdravém prostředí jsou často husté a hladké na povrchu. Nicméně, v mořské vodě kultivovaných perel se často vyskytuje různý mikrobiální růst. Perleť je často ovlivňována určitými patogeny během růstu několika let. Technologie vkládání jader může současně ovlivňovat tvorbu perel a jeho kortexu. Dokonale hladké a bezchybné perly jsou vzácné. Příliš mnoho kultivovaných perel bude mít více či méně "puchýřů", "pasů", "vrásek", "jám" a tak dále.

Množství a distribuce tohoto druhu sputa určuje čistotu perly nebo kvalitu kůže a přímo ovlivňuje kvalitu a hodnotu perle. Někdy také přímo ovlivňují život perly a možnost léčby po perleti.

Podle počtu perliček v řetězci perliček klasifikuje GIA Spojených států kvalitu řetězce perliček do čtyř typů: perfektní (FL), mikro-malá (s malými vadami) (SS) a stupeň (vadný) (Skvrnitý)) a těžké (se závažnými vadami) (VS) na čtyřech úrovních.

Perfektní třída perly (struny) znamená, že povrch většiny perel v korálkové šňůře je bezchybný, jen málo částí může být vadný a pozice distribuce je velmi omezená. Obecně řečeno, perla perly je obtížné rozlišit.

Mikrořadové perly (struny) odkazují na skutečnost, že mnoho perel v řetězci korálků nemá žádné zjevné viditelné vady. Pečlivé pozorování může ukázat, že malý počet perliček má malé chyby. (struny) znamená, že většina perel má spuť a malé množství perly je dokonce viditelné.

Silné perly (struny) znamenají, že všechny perly jsou viditelné.

Ve skutečnosti výše uvedená kritéria nejsou pravdivé standardy perlové kůže, ale klasifikační specifikace perlových strun. Neexistuje univerzálně použitelná norma pro klasifikaci kůry jediné perly, ale Tahiti Black Pearl má obecně uznávanou specifikaci pro stanovení koroze. Podle kvality kůže může být černá perla rozdělena do čtyř tříd A, B, C a D.

Stupeň A: Jednotlivé nedostatky na povrchu, které jsou bezchybné nebo viditelné pouhým okem, představují méně než 10% celé pokožky a lesk je dobrý.

Stupeň B: Šváby viděné pouhým okem představují méně než 1/3 plochy celého korálku a lesk je dobrý.

Stupeň c: Je vidět pouhým okem, že plocha celého korálku je mezi 1/3 a 2/3 a lesk je dobrý.

Stupeň D: Epidermie má více zřejmých nedostatků a lesk je dobrý nebo špatný, ale povrch perle je alespoň 80% perleťově.

Ve skutečnosti se současné rozdělení sputu nepřihlíží ke všem stupňům kortik, které nejsou dokonalé. Při skutečných transakcích a oceněních má distribuce někdy přímý vliv na kvalitu perel než samotné. Pokud perla s dobrým leskem má zřejmý viditelný sputum, jeho   distribuce je velmi omezená, např. je omezena na méně než 1/20 plochy koule a její kvalita je stále vysoká. Důvodem je, že perla je po vyvrtání do díry neviditelná. Naopak, perla stejné kvality není zřejmá, ale je rozptýlena. Na celé sféře perly nebo na více než polovině koule bude vážně ovlivněna její kvalita a cena.


Dotaz