19. - 22. dubna 2018 Mezinárodní šperky Shenzhen Show - první den Grand

- Apr 19, 2018-

2018 Shenzhen International Gold Bižuterie & Jade veletrh (Shenzhen šperky) byla velkolepě otevřena dnes v hale 7 a 8 Shenzhen Convention & Exhibition Centre! S tématem Číňanské zdroje Číny se veletrh bude věnovat tématovým zdrojovým oblastem, jako jsou šperky, módní šperky, šperky, designové prostředky, inovace a přeshraniční zdroje a zdroje obalových technologií. Prostřednictvím hluboké integrace zdrojů šperky průmyslu, Čína šperky Market Summit Forum je odhodlána věnovat šperky společnosti více znalostí, aby se domů. Odhodlána vybudovat šperky Shenzhen Show na "hezké" šperky.

Zde je fotka naší společnosti, která se na této výstavě účastnila

2_副本.jpg

Šest šperků gigantů se také usadilo v pavilonu šperků značky Innovation - Chow Tai Fook T Mark, Swarovski Elements, Lao Temple, Jade na podzimní obočí, Golden Fortune a Keyline přinášejí svým značkám nové prvky a nové technologie. Návštěvníci a přátelé z médií vyjádřili, že inovační sál značky pro šperky může být integrován do multifunkčních funkcí, sledovat módní přehlídky a vyjednávat o podnikání a osvěžit své staré názory na výstavách šperků.

2_副本2.jpg

V této éře, kdekoli jde o technologii, není šperky průmyslem za sebou. První výstavka šperků Shenzhen je "nevěděná prodejna šperků" se narodila perfektně a poskytla zkušenostní šablonu pro průmysl, aby přijala nejnovější vědecké a technologické úspěchy. Nechte se hrát na černé technologii, procházky v břitu této éry!

3_副本.jpg

Mnoho zpravodajů médií (Youku, Iqiyi, Macao Business Daily, Shenzhen Online, Shenzhen večerní zprávy, Shenzhen Metropolis Daily, Daily Metropolis Daily, Guangzhou Daily, Ta Kung Pao, Shenzhen Business Daily, Nanfang Daily, Sina, Mezinárodní šperky, společnosti jako China Net a China Gold Newspaper) navštívili šperky Shenzhen Show. Pořadatelé uspořádali mediální návštěvy a představili nejnovější informace o výstavním místě, aby přinesli průmyslu informace o předních místech.

Zvláštní aktivity semináře Forum 7 Hall a Hall 8 byly skvělé. Podělte se o informace z první ruky s sebou, ukažte nové prvky populárního designu, vypište příběh o šperkově technologii a nových provozních režimech, odhalte vývojovou cestu značky a analyzujte nové směry rozvoje domácího i zámořského trhu.