Janel šperky Prodej Team odpolední čaj sdílení

- May 23, 2018-

Odpolední čaj je možné vysledovat zpět do Anglie v 17. století. To bylo rozšířeno do dnešní doby a stalo se zvykem pro moderní lidi. Vychutnejte si čaj při jídle v západním stylu koláče a ovoce. Odpolední čaj se stal populárním v Číně. S fúzí stravovacích kultur všude se po celém světě rozvíjí tiše.

1主图(001).jpg


Odpolední čaj zde není tradiční smysl pro pití čaje a jídlo. Je to forma čaje, která se vyvinula odpoledne a kombinuje čínský čaj s duchovním jídlem. Tento formulář je často vyjádřen v čajových večírcích atd.
Společnost pořádá odpolední čajové akce na téma "sdílení pozitivní energie" v každé úterý a pátek odpoledne. Jeho cílem je podporovat budování týmu prostřednictvím této příležitosti a usnadnit výměnu emocí.

2 (1)(001).jpg


1. Z pohledu společnosti se vývoj odpoledních společenských setkání pro zaměstnance pomáhá naléhat na zaměstnance, aby pracovali lépe a naléhali na ně, aby pokračovali v myšlení a shrnutí. Každý zaměstnanec musí sdílet a sdílený obsah musí souviset s jeho prací, obchodem a budováním týmu. Přinejmenším musí souviset se zlepšením celkové kvality zaměstnanců. K tomu, aby se všichni předvedli před tým, musí být připraveni na příště. Většina připravených materiálů pochází z práce;


2. Z pohledu podnikání společnosti pomůže zlepšit úroveň podnikání a zlepšit schopnosti obchodního zpracování.
Členové týmu projevili smíšené představení v několika aspektech. Naučili se ze sdílení zkušeností druhých, naučili se skutečné zkušenosti ostatních, naučili se lekce, využili své slovní schopnosti, odpověděli na otázky členů týmu na schůzce sdílení a řešili případné mimořádné události.

2 (2)(001).jpg


3. Z hlediska výcviku zaměstnanců je prospěšné zlepšit osobní vlastnosti zaměstnanců a položit pevný základ pro budování talentů. Vedoucí pracovníci společnosti, zejména vedoucí obchodních jednotek, mohou naději zvolit prostřednictvím interního školení. Vedle znalostí o podnikání jsou financovány i odpolední oddělení pro odběr čaje zaměstnanců a administrativní oddělení sdílejí více manažerských dovedností, metod a souvisejících odborných obchodních znalostí. Prostřednictvím odpoledních společenských setkání neustále vytvářejí koncepty, koncepty, metody a metody.


4. Z pohledu jednotlivých zaměstnanců pomáhá zlepšit schopnost jednotlivců vyjádřit, myslet a řešit problémy. Prostřednictvím sdílení odpoledních společenských setkání s čajem zlepšit schopnost individuálního vyjádření jazyka; V procesu přípravy na sdílení materiálu, na podporu jeho nepřetržitého uvažování a shrnutí a na hledání problémů; Odpovězte na různé otázky kolegů v interaktivní sekci, rychlost reakce a odolnost.
Účelem nebo přínosy schůzky sdílení jsou vysvětleny. Podle pracovní zátěže a časového rozvrhu společnosti se "Odpolední výměna čaje pro zaměstnance" uskuteční každý úterý a pátek v 15:00. Bude sdílený jeden kolega každý týden a doba sdílení bude 30. V několika minutách může být sdílením prezentace PPT, řeč, simulace scénářů a podobně.
Tato činnost probíhá dva a půl měsíce. Eseje, jazykové výrazy, charisma na místě, odborné dovednosti apod. Zobrazované každým účastníkem jsou něco, co za normálních okolností nevidíme ani zřídka vidíme. To je také práce. Překvapení v něm.
Práce pokračují, sdílení pokračuje, vždy jsme trvaly a snažili se dělat to nejlepší.

2 (4)(001).jpg


Shenzhen Janel šperky Co, Ltd, je profesionální módní šperky příslušenství společnost integrující kreativní design, svět-třída výroby, prodeje a obchodu. Nabízíme OBM, OEM a ODM z nerezové oceli (včetně titanu, titanové oceli, wolframové oceli), abychom jmenovali několik, stejně jako stříbrné příslušenství. Vítám vás všechny, abyste se k nám připojili.