Solidarita a tvrdá práce - společnost drží soutěž push a pull

- Sep 05, 2016-

Za účelem sdružování vnitřní jednoty společnosti, posílení ducha skupinové spolupráce, zobrazení pozitivního ducha zaměstnanců společnosti a obohacení kulturního života společnosti společnost uspořádala ráno v září září soutěž Tug of War "Crystal Morning Cup". 5. s celkem šesti týmy. Jeden z mužských 2 týmů a druhý je ženský tým.


Před zahájením soutěže se soutěžící připravovali a povzbudili. Všichni byli připraveni. Když hráči začali hrát hru, účastnící se hráči křičeli "Jeden po druhém, dva nebo dva", uzavřeli dlouhé lano a zaostávali s velkým úsilím, aby se stáhli zpátky. Nepřístupní zaměstnanci spontánně vytvořili tým rozveselujícího týmu, který by hráči přivítal. Začíná se skvělá soutěžní akce.

V soutěži se zúčastněné týmy ze všech oddělení intenzivně snažily. Bez ohledu na to, zda na dvoře nebo mimo dvůr, byla atmosféra extrémně těsná. Rytmické výkřiky a rozveselění naplnily firmu a dlouho se ozvaly. Zvláště v okamžiku vítězství a porážky se všichni neuklidnili, sevřel zuby a přetrvávali. Hráči v aréně jsou velmi motivovaní a používají svůj pot, aby nám říkali význam jednoty. Jejich houževnatá vytrvalost a tvrdohlavý duch se pohybovali všemi. Zaměstnanci jásajícího týmu byli všichni nadšeni a křičící nadšení přidali do hry jasné světlo. Každý plač přinesl sílu! V této soutěži bylo celkem šest týmů. Loterie se uskutečnila před zápasem a zápas se konal ve dvou. Vítězný tým následoval PK. Po dvou kolech zápasů úspěšně obhájil šampión finálního workshopu. Každý tým šampionů dostane jeden izolační šálek a každý účastník dostane soubor dárkových krabiček na ručníky pro vlastní LOGO společnosti.

Prostřednictvím této soutěže byl propagován týmový duch společnosti, zaměstnanci byli seskupeni a duch spolupráce a vytrvalost byl posílen. Pomůže zlepšit soudržnost a centrielní sílu mezi zaměstnanci v různých odděleních a pomůže zaměstnancům vytvořit pozitivní a optimistický životní postoj. Akce byla naprostým úspěchem.