"Jediný pás a jedna cesta" Nový vzrušující a nové pole pro inovace a podnikání Provincie Guangdong zahájila soutěž designu a výrobních dovedností v módní šperky

- Oct 09, 2017-

9. října Guangdong Provincial Human Resources Department a městská samospráva společně zahájily 2015 Guangdong módní šperky designu a výroby profesionální dovednosti soutěže a Čína módní průmysl (trinket) inovace a podnikání soutěž. Prvních 6 finalistů s teoretickými a praktickými výsledky získalo národní certifikát odborné kvalifikace pro šperky nebo šperky. Vrchol 3 obdrží také titul "odborníci z provincie Guangdong".


Příslušná odpovědná osoba uvedla, že Čína je největší světovou výrobní a prodejní základnou pro módní šperky a toto odvětví úzce souvisí se strategií "Jeden pás a jedna cesta". Do soutěže se přihlásí talenty z celého světa. Porotci slavných odborníků z oblasti umění a designu z domova i ze zahraničí budou vyzváni, aby využili soutěžní formu psaného kreslení a vystavení hotových výrobků, aby vytvořili hlubokou integraci umělecké tvorby a výrobní praxe, současný rozvoj mezinárodní vize a průmyslové expanze a talent pěstování. Módní doplňky určené k propagaci profesionálních soutěží s podnikatelskou podporou.

Vláda navrhuje, aby hráči, kteří chtějí založit design studio v Guangdongu, mohli volně vstoupit do Creative Park, Kechuang Park a dalších kulturních a tvůrčích parků. V souladu s programem "Guangdong Yingcai" nebo inovační politikou podnikání můžete využít řadu finančních a podnikatelských služeb. Pro kvalifikovaný personál vláda poskytne dotaci ve výši 150 000 juanů na 1,4 milionu juanů na nákup bytů a dá přednost dětem.

Uvádí se, že soutěž sestaví každý jeden pro zlaté, stříbrné a bronzové medaile a sestaví několik individuálních ocenění s celkovou výhrou až 150 000 RMB.

主图.jpg